Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Kosmetika, doplňky > Ekodrogerie > Ekologické mytí nádobí >

Feel eco leštidlo do myčky 500 ml

Feel eco leštidlo do myčky 500 ml

Cena:

79 Kč

Koupit za 79 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Feel eco leštidlo do myčky 500 ml: Feel eco leštidlo do myčky zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Je vhodné do všech automatických myček. Obsahuje pečlivě vybrané složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Po použití leštidla budete mít sklenice, příbory a nádobí zářivě čisté a beze šmouh. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte. Výsledek: Zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Zářivě čisté nádobí beze šmouh. Biologicky snadno odbouratelné. Složení: 30 % voda, 5 % - 15 % ethanol, 5 % kyselina citrónová. Použití: Potřebné množství leštidla přidejte do zásobníku v myčce. Dodržujte návod pro doplňování leštidla a dávkovač udržujte dostatečně naplněný. Upozornění: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Feel eco leštidlo do myčky 500 ml - popis

nahoru

Feel eco leštidlo do myčky zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Je vhodné do všech automatických myček. Obsahuje pečlivě vybrané složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Po použití leštidla budete mít sklenice, příbory a nádobí zářivě čisté a beze šmouh. Pro správnou účinnost kontrolujte hladinu leštidla v myčce a v případě nedostatku jej doplňte. Výsledek: Zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Zářivě čisté nádobí beze šmouh. Biologicky snadno odbouratelné. Složení: 30 % voda, 5 % - 15 % ethanol, 5 % kyselina citrónová. Použití: Potřebné množství leštidla přidejte do zásobníku v myčce. Dodržujte návod pro doplňování leštidla a dávkovač udržujte dostatečně naplněný. Upozornění: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Feel eco leštidlo do myčky 500 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ekologické praní prádla nebo Ekologický úklid.

Nejlevnější Feel eco leštidlo do myčky 500 ml akční ceny - Levné Feel eco leštidlo do myčky 500 ml

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Feel eco leštidlo do myčky 500 ml stojí 79 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Feel eco leštidlo do myčky 500 ml najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Ekologické mytí nádobí.

Feel eco leštidlo do myčky 500 ml najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz